Reference

Syn navštěvuje angličtinu u Naty už přes dva roky a je moc spokojený.  Výuka je pestrá,  živá, individuální a zaměřená na komunikaci. Protože bydlíme na malém městě, oceňujeme,  že vyučování probíhá online. Šetří nám čas.

Lenka Lužická

Paní Natálka je skvělá učitelka. Naše děti se učí obě anglicky, dcera pak ještě francouzsky a syn španělsky. Po roce výuky francouzštiny je dcera schopna se dorozumět s rodilým mluvčím 🙂 Hodiny s paní Natálkou jsou zábavné (formou her) a motivující. Děti si mohou vybrat svá vlastní témata hodin, takže se na hodiny velmi těší.

Lucie Navrátíková

Lektorka Natálka učí naše 3 děti Aj,Fj i Šj. Umí děti zaujmout a užívané metody výuky jsou naprosto skvělé a motivační. Děti se na hodiny těší a mají  výsledky. Moc děkujeme za takový přístup.

Kateřina Vejvodová

Natálie učí mého 8letého introvertního syna angličtinu online ve skupince tří dětí. A je to super. Nejen, že to syna opravdu hodně baví, ale už po pár lekcích pozoruji velké zlepšení ve výslovnosti a taky krásně rozumí. Angličtinu má díky Natálii opravdu rád i mimo lekce. Vřele doporučuji.

Jana Š