O nás

Jsem Natálie Jahodová, nadšenec do jazyků, máma domškoláků a polyglot.  Učím angličtinu, francouzštinu a španělštinu, což jsou mé srdcové jazyky. Sama se dále učím němčinu, portugalštinu a italštinu a jednoho dne doufám, že bych mohla zvládnout všech těchto šest jazyků.

Jazyky jsem měla ráda už od školních let, vždy jsem se na ně ve škole těšila. Po gymnáziu jsem si splnila několik snů, vystudovala jsem univerzitu v Británii, žila nějakou dobu v Bruselu, procestovala jsem  autem USA, Francii nebo jsem třeba strávila čas u indiánů v Ekvádoru.

Má cesta online lektorky začala u mých vlastních dětí. Jednoho dne, když byly batolata, tak jsem se spontánně rozhodla, že bych na ně mluvila jen anglicky.  Tahle cesta byla díky mému nadšení úspěšná, až tak úspěšná, že jsem se ještě později jim rozhodla přidat další dva mé srdcové jazyky –  španělštinu a francouzštinu.

Pro okolí jsem tímto byla trochu blázen, já zastávám názor, že jsem prostě jen nadšenec, kterého baví předávat dětem něco ze sebe a svých vášní. Někdo s dětmi sportuje, někdo rybaří, někdo s nimi mluví třemi jazyky. A tak jsem se dostala i k online výuce. Úžasné naplňující práci, kterou můžu kombinovat s mými domškoláky. Uspokojím svou potřebu po kreativitě a můžu dál předávat mou lásku k cizím jazykům dalším. Není to práce, ale koníček a radost. Povídáme si, hrajeme si, děláme písničky, snažím se hodiny vytvořit tak, aby mé studenty bavily a aby si mé srdcové jazyky zamilovali, tak jako já.

Svou ‚školu‘ jsem pojmenovala Aventura, což znamená dobrodružství. Protože učení každého nového jazyka reprezentuje dobrodružství. Jeden jazyk vám vytvoří chodbu, každý další jazyk vám v této chodbě otevře další dveře.