Simča

 

Kdo jsem:

Jsem lektorka španělštiny a angličtiny, milovnice cizích jazyku, cestovani a přírody, máma čtyřleté holčičky a zároveň velké učitelky. 

Cizí jazyky jsem začala vyučovat již při mém studiu na vysoké škole a online výuce se věnuji přes 5 let. 

Studovala jsem italskou a španělskou filologii, pracovala jsem dlouhodobě v Itálii a navštevovala ji více jak 15 let. Jako au-pair jsem se starala více jak 2 roky o děti v USA a Anglii a absolvovala jsem také jazykové kurzy španělštiny ve Španělsku. Momentálně také žiji střídavě v ČR a Mexiku.

Miluji svobodu, Itálii, jižní Ameriku, Mexiko, teplo, moře, rozpálený písek na pláži i zasněžené hory a nesmí chybět exotická hudba v rytmu bachaty a salsy. Ráda předávám své nadšení a zkušenosti a zároveň ráda provázím druhé lidi pokud se rozhodnou pustit do jazykového dobrodružství.

Jak učím:

Nabízím konverzaci v cizích jazycích – v angličtině a španělštině. Učím malé děti, teenagery i dospělé.

Největší důraz kladu na konverzaci v daném jazyce s případným vysvětlením a ujasněním gramatiky. Je pro mě důležité, abyste si hodinu vždy užili, byla pro vás přínosem a učili se cizí jazyk s radostí. Každou lekci pripravuji pro studenta zvlášť na míru podle jeho zájmů, úrovně jazyka a jeho cíle v jazyce. Ráda používám na mych online lekcích různé online procvičování a obrázky, na kterých lze procvičovat úplně vše od konverzace až po kteroukoli gramatiku. 

Při výuce dětí se zaměřuji na přirozenou konverzaci v jazyce, aby měly děti možnost co nejvíce cizí jazyk přirozeně nasávat. Povídáme si v daném jazyce, pouštíme si písničky a videa,